“Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Kalitesi” genel müdür Aykut Coşkun, Türkiye Techo Tahıl Kurutma Sistemi ile -An Röportaj

Teco Kurutma mısır, buğday, pirinç, kurutucu üretim ve pazarlama hizmet vermektedir. Teco Kurutma tasarımları, proje, üretim, ithalat ve ihracat subjects.subjects de hizmet vermektedir. Teco Kurutma kazan production.Research ve geliştirme faaliyetleri alanında mühendislik kullanmak için ilk olduğunu, uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Bize Techo Tahıl Kurutma Sistemi hakkında bir şey söyle, ne zaman bir şirket kurulacak ve Kurucular plan nedir ki?

teco dryer logo
teco dryer logo

Şirketin geçmişi 2001 yılında begans.

2001 yılında şirketin genel müdürü Aykut Coşkun, Türkiye’de bir ilk mühendisi olarak bu makineyi üreten. Bundan sonra üretmek kurutucular için Omay adlı yeni bir şirket bulundu karar verdi ve ikincisi o ürünleri ithalatı için Teco bulundu

 

Doğrudan Tahıl Kurutma Sistemi ile başlayalım. Bu segmentteki bizimle ürün portföyünü paylaşabilir misiniz?

Tahıl ana üretim dalı kurutucular ve biz ön temizleyici, asansörler, zincirli konveyör vb gibi ilginç kullanım ve temizlik sistemleri ..

UKRAYNA
UKRAYNA

Nerede sizin kurutma makinesi yüklü ve ne kadar etkili onlar ilgili yerlere çalışmaktadır?

Türkiye’de ürettiğimiz Firmamız satış ürünleri. Ve diğer ülkelerde biz de birçok şubesi var. Kenya, Angola ve Mısır: Afrika’da Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Irak ve Bangladeş: Asya’da Belçika, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Moldova, Letonya: bugün Avrupa’daki gibi tüm dünyada satılan ürünlerimiz kadar.

Olarak size Küresel Tahıl Millerlere teknoloji devlet sağlamak olduğunu görebilirsiniz. Nasıl bu teknoloji ticari küresel Tahıl Freze Sanayi yararlanacaktır?

Evet bizim teknoloji sağlayan ve biz bir sözleşme üretici iş modelini benimsiyor. Bu nedenle bizim fiyat çok düşük ama kalitesi yüksek.

Şimdi Konveyörlerde hakkında konuşurken, efendim size bizimle şirket tarafından üretilen farklı konveyör paylaşabilir misiniz?

Biz zincirli konveyör, bantlı konveyör vb gibi cihazlar taşıyan tahıl her türlü üretiyoruz ..

Dışında yukarıda tartışılan ürünleri, Tahıl Freze Sanayi kullanılan herhangi bir diğer ürün veya hizmet için, firma üretim veya ticaret nedir? (Bize aynı bazı detaylarını veriniz)

tahıl kurutma grain dryer 20
tahıl kurutma grain dryer 20

Biz bir sözleşme üreticisi olarak üretiyoruz ve çok şirket Macaristan Agriteco, Ukrayna UGT ve Rusya Allrella bizim products.For örnek kullanıyor. Türkiye’de biz de bazı firmalarla çalışıyoruz.

 

Bize arıyorsun pazar varlığı ve gelecekteki muhtemel pazarlar paylaşmak misin?

. Misyonumuz yılda her ülke tek bir cihaz için satmak. Ve 5 yıl yıllık 1.600 kurutucular üretimi artırmayı 150 dryers.Next bizim yıllık üretimi artırmak.

Nasıl Araştırma & Geliştirme firmanızın çalışır ve piyasada herhangi bir yeni teknolojiyi tanıtmak için planlıyor musunuz yapar?

UKRAYNA ERİDON1
UKRAYNA ERİDON1

 

 

 

 

Özellikle Araştırma ve Geliştirme departmanı cıvata bağlar kitle üretimi üzerine çalışmaktadır. Biz ortaklarımızdan ile  kurumsal istiyoruz. Tesislerimizde şu anda, biz kule tipi yanal üzerinde çalışıyoruz.

 Nerede şimdi Teco kurutucular 10 yıl görmek ve şirketin gelecek planları nelerdir mı?

Sonraki 10 yıl, piyasada misyonumuz bir dünya lideri olma ve% 9,7 pazar payımızı artırmak olduğunu.